Tagasiside

Aitäh, et valisite meid!

Oleme tänulikud, kui tunnustate meid mõne lausega ja annate tagasisidet tellitud teenuse kohta.

Kohustuslikud väljad

nt: https://rldisain.ee
Mida sa meie kohta arvad ja kuidas jäid rahule tellitud teenusega ?

Mida teised arvavad?

Meile tehtud koduleht vastas ootustele

Meile tehtud koduleht vastas ootustele 🙂 ja oleme väga rahul lõpptulemusega, saime mida tahtsime 💙

Catleya koristusteenused
Merike Hendrikson

Olen väga rahul osutud teenusega.

Olen väga rahul osutud teenusega. Väga kiire töö. Kiire teenindus, kiired ja asjalikud vastused, soovitused. Kindlasti soovitan ka teistele.

Jollytoys.ee
Jolly Toys

Hieno ja täydellinen palvelu.

Hieno ja täydellinen palvelu.

Väga meeldiv teenindus

Kui tunned, et ilm on külm, tuuline ja tahaks istuda sooja kamina ees, tuju on halb, siis 100%-lise pöörde positiivse tunde poole tekitas oma super kiiruse, väga meeldiva teeninduse, professionaalse tegutsemisega R.L Disain! Tänud.

Kiire ja asjalik suhtlus.

Kiire ja asjalik suhtlus. Kõik sai lahendatud täpselt ja asjatundlikult. Julgen soovitada!

fotoait.ee
Lüüli Suuk

Koduleht valmis kiiresti ja soodsa hinnaga.

Meiepoolne tagasiside on väga positiivne. Koduleht valmis kiiresti ja soodsa hinnaga. Lisaks meie soovidele pakuti veel erinevaid lisasid ja kujunduselemente ja ilma lisatasuta. Soovitan kõigile!

Teostati nö. võtmed kätte

Väga, väga kiire meeskond. Töö on kvaliteetne ning läheneti väga personaalselt kõikide küsimuste ja soovidega. Teostati nö. võtmed kätte, alates domeeni loomisest, majutusest kui ka koolitusest kuidas ja mis hallata. Suurimad tänud Teile meeldiva koostöö ja väga sümpaatse kodulehe eest.

romsgrupp.ee
Ruslan Mamedov

Julgeme soovitada

Tänu R.L Disainile omale vägagi kaasaegse ja kliendisõbraliku kodulehe ja seda vaid loetud päevadega. Hind oli meie jaoks ”teistega võrreldes” vägagi taskukohane ja julgeme soovitada R.L Disaini ka Teistele Eesti ettevõtetele. Lisaks oleme saanud oma pakenditele müügikõlblikud kujundused. Aitäh suurepärase töö eest!

Ainult head omadussõnad

Ainult head omadussõnad: kiire, soodne, sõbralik, professionaalne. Soovitan kindlasti kõigile!

Kindlasti saavad ka teised ettevõtted parima lahenduse ja hinnavõidu.

Kui alguses nokitsesime ise omale logo ja see ei kõnetanud meid, siis pika, kuid tulusa leidmise järel jõudsime lõpuks R.L Disainini, kes tegi meile nii logo kui kodulehe ja seda uskumatult soodsa hinnaga. Kindlasti saavad ka teised ettevõtted siit parima lahenduse ja hinnavõidu.

Töö oli kiire ja kvaliteetne

Tänan osutatud teenuse eest. Kõik oli kiire ja kvaliteetne. Soovitan julgelt ka teistele.

Birkas-kohvik-visiitkaart
Marge Kruusma
Kohvik ''Birkas''

Soovitame kindlasti RL Disaini kõigile ettevõtetele.

RL Disain tegi meile logo ja visiitkaardid, kujundusega oleme väga rahul ja kõige valmimine võttis vaid 2.päeva ning mis peamine, kõik oli võrreldes teiste pakkujatega, väga taskukohane. Lisaks saame alati kiired lahendused ja korralikud tulemused kodulehe hoolduse osas. Vastused ja suhtlus on kiired ning korrektsed, soovitame kindlasti RL Disaini kõigile ettevõtetele.

lasten.ee
Raimo Kotkas
Lasten Ehitus OÜ

Soovitan kõigile 100%

Olin pikalt otsinud kodulehe tegijat, kuid ükski teenusepakkuja ei sobinud kas hindade, suhtumise või töö kvaliteedi poolest. R.L Disain on suurepärane seetõttu, et koduleht valmis ühe (!) päevaga, suhtlus oli meeletult kiire, “lollidele” küsimustele vastati ikkagi inimkeeles ja temapoolsed ettepanekud olid väga tabavad. Soovitan kõigile 100%

faunid.ee
Jane Lohu
OÜ Faunid

Koduleht sai valmis kiirelt ja asjalikult.

Koduleht sai valmis kiirelt ja asjalikult. Visiitkaardid ja ettevõtte logo sai valmis väga kiiresti, oleme rohkem kui rahul. Väga asja tundlik lähenemine, julgeme soovitada. Suured tänud!

elektripesa.ee
Taavi Kitsing

Oleme teenusega väga rahul

R.L Disain kujundas meile uue logo ja visiitkaardid. Oleme teenusega väga rahul. Töö kiire, kvaliteetne ja väga soodsa hinnaga. Kindlasti soovitame ka teistele ettevõtetele.

krariteenused.ee
Karin Buström

Suurepärane kujundus

Tegija saab kiirelt mōttest aru ja annab kiirelt ka omapoolseid mōtteid ja teostus on huvitav. Väga kiire teostus töödele!
Kindlasti soovitan teistele ja kasutan teenust ise !”

tainascatering.ee
Kaido Lepik
Menüü