Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine

KODULEHE TEGEMINE SINU ETTEVÕTTELE

Kodulehe tegemine Sinu ettevõttele! Kodulehe puhul on tähtis, et see peegeldaks välja teie ettevõtte tugevaid omadusi. Visiitkaardi tüüpi kodulehed on ajalugu, meie valmistame ainult tänapäeva veebistandarditele vastavaid kodulehti. Oma töös kasutame põhiliselt järgmiseid üldlevinud ja turvalisi platvorme: WordPressMagentoPrestaShopOpenCart ja Drupal.

Vajate uut kodulehte või vana koduleht vajab uuendamist? Siis võta meiega ühendust, üheskoos leiame sobiva lahenduse ja saavutame sobiva tulemuse.

KODULEHE NÄHTAVUS OTSINGUMOOTORITES

Tellides kodulehe meilt, on kodulehe optimeerimine esmasel tasandil osa kodulehe valmistamise projektist. Pärast kodulehe avalikustamist on see google otsingus paremini nähtav kui enamus teie konkurente. Hiljem on võimalik tellida erinevaid internetiturunduse teenuseid.

Kodulehe tegemine, seo

KVALITEET TAGAB USALDUSE

Kodulehe tegemise juures jälgime, et see oleks kvaliteetselt valmistatud, nutiseadmete sõbralik ning vastaks 21.sajandi veebistandarditele. Arvestame ettevõtte valdkonda, selle strateegiat ja eesmärke. Tugevuseks peame just seda, et iga ettevõtte jaoks läheneme personaalselt ning lähtume kliendi soovidest. Meie loodud kodulehed on toimivad ja hallatavad nutiseadmetes kui ka tavaarvutites.

KOOSTÖÖPARTNERID